Що означає назва «Койнонія»?

Слово «койнонія» в перекладі з грецької означає стан єднання різних ідей і поглядів, стан спільності та співтворчості. Ми обрали цю назву з кількох причин: по-перше, специфіка діяльності нашої студії стосується важливого моменту злиття двох окремих людей в одне ціле, в сім'ю; по-друге, при оформленні весілля або іншого заходу, ми прагнемо створювати з багатьох елементів єдиний цілісний образ; а, по-третє, ця назва відображає атмосферу, яка панує в нашій команді, і важливість кожного її учасника.

Як давно студія Койнонія на ринку послуг весільного декору?

Офіційно наша команда вийшла на ринок в 2008 році, та до цього, скільки ми себе пам'ятаємо, допомагали друзям прикрашати весілля та декорували інтер'єри в приватному порядку. Зараз дещо кумедно згадувати далекі 90-ті роки, коли ринку весільного декору в Україні ще фактично не існувало. Тоді ми намагалися творити красу з підручних засобів: закривали драпіруванням тканин негарні фони, перефарбовували все, що можна було перефарбувати, берегли, як зіницю ока, мізерні запаси декору, привезеного із закордонних поїздок. Цей безцінний досвід допомагає нам і зараз створювати унікальні елементи декору, коли, здавалося б, вже не бракує постачальників.

Основні напрямки діяльності студії Койнонія

Основний напрямок діяльності нашої студії — це оформлення весіль та інших урочистостей будь-якого масштабу. За роки нашої роботи ми оформили понад 2000 заходів. Фактично з нуля ми зібрали і створили колекцію декору для різноманітних весільних стилів. Крім того, ми здійснюємо оформлення сімейних подій, корпоративних свят, декоруємо житлові, торгові та офісні приміщення, вітрини, створюємо сезонний декор і подарункову флористичну продукцію. Одним словом, ми намагаємося привнести красу в усі сфери людських відносин і діяльності.

Чому слід звернутися саме до нас?

Ми намагаємося ніколи не стояти на місці, постійно розробляємо і втілюємо креативні ідеї. Незважаючи на наявність суттєвої колекції придбаного декору, привезеного переважно з США, багато речей ми вважаємо за краще робити самі або замовляти у майстрів за індивідуальними ескізами. Але, найголовніше, ми любимо і вміємо дружити з нашими замовниками і завжди, навіть в умовах обмеженого бюджету, готові запропонувати стильний декор на будь-який бюджет.

Що для нас є джерелом натхнення?

Рушійною силою в нашій роботі є внутрішня потреба творити прекрасне. Величезне задоволення для нас — співпраця з нестандартними замовниками, що мають гарний смак. А надихнути може навіть найпересічніший предмет! Наприклад, грубі дерев'яні двері, нашвидкоруч збиті для будівельних цілей, після перефарбування і додавання фурнітури перетворилися в ефектний декор, який ми використовуємо в стилі рустик або в українському стилі.